Ozón je bezfarebný plyn, ktorý je pomerne ľahko vyrobiteľný za pomoci elektrického výboja. Prístroje používané našou firmou generujú vysoké množstvá ozónu* a sú určené na priemyselné použitie !!! NAŠE OZONOVÉ PRÍSTROJE ZARUČUJÚ ELIMINÁCIU VŠETKÝCH PLESNÍ, BAKTÉRII A VÝRUSOV!


Vďaka vysoko dezinfekčnému účinku ozónu a vysokej oxidačnej schopnosti je priam stvorený na dezinfekciu klimatizácie a oxidáciu rozmanitého množstva zápachov. Dezinfekčný účinok ozónu je až 100x rýchlejší ako u chlóru. Ozón je bežne používaný aj v zdravotníctve, na čistenie vody a pod.
DEZINFEKCIA klimatizácie ozónom:
Klimatizácia sa v dnešnej dobe stala takmer neoddeliteľnou súčasťou automobilu. Tento pomerne nový prvok výbavy však vyžaduje údržbu, na ktorú netreba zabúdať!

V celej sústave klimatizácie sú ideálne podmienky pre rozmnožovanie nebezpečných baktérii, vírusov, húb a plesní. Je to spôsobené hlavne vysokou relatívnou vlhkosťou v telese klimatizácie a na povrchu výparníka. Pri ich premnožení nielen, že sa do vozidla uvoľňuje nepríjemný zápach, ale môže dôjsť aj k ohrozeniu ľudského zdravia. Zanedbaná údržba klimatizácie má teda za následok škodlivé účinky na zdravie pasažierov automobilu.

*  - Naša firma používa v súčasnosti viaceré priemyselné generátory ozónu s výkonom 15 500mg/h a 7000mg/h
** - V prípade záujmu o čistenie nás kontakujte na telefónnom čísle 0905 549 664, alebo na info@cistenie-klimatizacii.sk
Čistenie klimatizácie Košice - Prešov
Copyright © <2009-2018>, <SKAJ s.r.o>. Všetky práva vyhradené. Obsah stránky je možné použiť len so súhlasom majiteľa.
powered by neeoo
Kontakt:
SKAJ, s.r.o.
mobil: +421 905 549 664
mail:    info@cistenie-klimatizacii.sk


IČO: 47183250
DIČ: 2023791352

Fio banka Slovensko
č.u.: 2200553119/8330
IBAN: SK8883300000002200553119
ČISTENIE klimatizácie ultrazvukom:

Čistenie klimatizácie ultrazvukom je účinný spôsob ako z telesa výparníka odstrániť pevné častice nečistôt a prach. Ultrazvukový prístroj vysokofrekvenčným kmitaním generuje z dezinfekčnej kvapaliny jemnú studenú hmlu, ktorá napomáha vyplaveniu pevných nečistôt, prachu, odumrelých zárodkov plesní a baktérii z celého telesa klimatizácie.
Pri čistení klimatizácie ultrazvukom je možné zvoliť s z viacerých programov ktoré sa odlišujú hlavne účinkom čistiacej kvapaliny. Bližšie informácie Vám ponúkneme priamo pri čistení.
Úvodná strana
Čistenie
Servis
Montáž
Fotogaléria
Cenník
Kontakty
e-shop
Konvenčné metódy bežné  v mnohých servisoch používané na "vyčistenie klimatizácie" sú prakticky neúčinné, nakoľko ich dezinfekčná schopnosť je minimálna a jedná sa hlavne o prekrytie zápachu iným pachom. Pri dezinfekcii našim ozónovým prístrojom a ultrazvukom dochádza ku skutočnému odstráneniu zápachov a k usmrteniu baktérii, plesní, húb a vírusov. Po dezinfekcii ozónom a ultrazvukom v interiéri nezostávajú zbytky chemických látok. Ozón sa rozloží po krátkom čase na neškodný kyslík.

UPOZORNENIE: Prístroje na výrobu Ozónu s nízkym výkonom nedokážu Váš automobil zbaviť plesní, baktérii a pachov!